הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי

הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי

בעלי כרטיס אשראי נהנים מהלוואות מיידיות ללא בטחונות,
ללא דמי פתיחת תיק וללא מסמכים.

אנו מציעים ללקוחותי החברה, הלוואה מהיום למחר עד בית הלקוח. ההחזר בתשלומים שווים בריבית בנקאית על פי חוק ובתנאים מינימלים.☑ הלוואה מידיית, ללא ערבים וללא בטחונות
☑ החזר ההלוואה מתבצע מחשבון העו”ש שלכם
☑ הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת העו”ש שלכם
☑ ללקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי.תנאים מינימליים לקבלת הלוואה:

☑ מנהל חשבון בנק תקין – ללא צ'קים חוזרים בחשבון
☑ הכנסה חודשית מינימום של 4000 ₪
☑ לא מוגבל וללא תיקי הוצל"פ
☑ מעל גיל 23
☑ תושב הארץ

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

☑ בריבית בנקאית על פי חוק
לפניך שאלון לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה ללא כל עלות וללא דמי פתיחת תיק.
מרגע משלוח המסמכים הנדרשים, הכסף יכול להיות זמין בעבורך באותו היום או במקסימום תוך 24 שעות (לא כולל שבתות וחגים).

נשמח לשרת אותך בהגינות

החלטת לבדוק את האפשרות לקחת הלוואה דרך כרטיס אשראי? רוצה למצוא מקום שייתן הלוואה לכל מטרה ומהר? מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה מכרטיס אשראי?

תחום האשראי החוץ בנקאי הפך בשנים האחרונות לנפוץ ביותר. כיום ישנם מגוון מסלולים להלוואות כאשר אחד הנפוצים מהם הוא הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי. ההלוואה יכולה להיות למטרת הקמת עסק, לקניית רכב, לסגירת מינוס, למימון חופשה או לכל מטרה אחרת. 

כיצד לוקחים הלוואה מכרטיס אשראי?

רבים מבעלי חשבונות הבנק בישראל עוד לא הפנימו שלא רק הבנקים מעניקים הלוואות. ישנם גופים נוספים שנותנים הלוואות לאנשים פרטיים ולעסקים, ביניהם חברות כרטיסי אשראי. כאשר לוקחים הלוואה מכרטיס האשראי ניתן לנצל מסגרת אשראי נוספת שמיועדת להלוואות. 

מה שיקבע את גובה ההלוואה שאדם יקבל הוא דירוג האשראי שלו. אנשים שההתנהלות הכלכלית שלהם אחראית, דהיינו הם לא נכנסים לחריגות ומחזירים את הלוואותיהם זוכים לדירוג אשראי גבוה. ככל שדירוג האשראי יהיה גבוה יותר, כך התנאים של ההלוואה יהיו טובים יותר, כמו למשל תנאים נוחים וריבית נמוכה.

סוגי הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי

הבה נבחן שני סוגים עיקריים של הלוואות: 

ההלוואה שרובנו מכירים ולוקחים היא הלוואה מיידית לכל מטרה. הלוואה זו ניתנת באמצעות רוב כרטיסי האשראי, כאשר ניתן לדוגמה* לקבל הלוואה של עד 60,000 שקלים ולהחזיר אותה בעד 60 תשלומים. כשמדובר על הלוואה מסוג זה, אין צורך בערבים. 
סוג ההלוואה השני הוא הלוואה בה מחזירים את הריבית בשנה הראשונה להחזר ההלוואה, את החזר סכום ההלוואה מתחילים לשלם לאחר שנה. 
* חשוב לזכור שגובה סכום ההלוואה והתנאים שלה מחושבים על פי דירוג האשראי של כל אדם באופן ספציפי.

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה ?

הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי מוזרמת בדרך כלל לחשבון הבנק בתוך שלושה ימי עסקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים ואף להליכי הוצאה לפועל. 

צעד ראשון להלוואה

לקיחת הלוואה היא לא עניין של מה בכך, יש לעשותה לאחר מחשבה מעמיקה ובחינת התחום. אצלנו ניתן לבדוק זכאות בטופס מקוון ולהבין מיד האם העסקה שהוצעה היא המשתלמת ביותר עבורך. אנו מציעים גם מגוון שירותים נוספים כמו בדיקת החזרי מס, מציאת כספים אבודים, תכנון וסיוע פיננסי, הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי ועוד. 

אם החלטת לקחת הלוואה לכל מטרה דרך כרטיס אשראי אנו מזמינים אותך לבדוק זכאותך בטופס המקוון שלנו, נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה במוקד השירות שלנו שפתוח 24/7. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בקש/י הלוואה מיידית